SlovenskýEnglish

ŠPORTOVÝ DEŇ OBCE

27.08.2012

ŠPORTOVÝ AUGUST V OBCI VEĽKROP

V druhú augustovú sobotu obec usporiadala pre občanov športovú akciu s názvom "Športový august v obci".

Tento rok sa konal už 5. ročník a záujem občanov o takéto podujatia stále narastá. Športový deň začal tradične futbalovým zápasom. Organizačný tím pripravil množstvo disciplín pre športovcoch všetkých vekových skupín. Štafetový beh, beh cez prekážky, hod závažím, hod na cieľ, skákanie vo vreci, volejbal a iné. Pre nepriazeň počasia sa niektoré disciplíny nemohli uskutočníť napr. streľba zo vzduchovky. Po presune účastníkov do sály kultúrneho domu, kde bolo pripravené občerstvenie a chutný guľáš, sa v športovom zápolení pokračovalo stolnotenisovými zápasmi a tlaku na lavičke. Po vyhodnotení výsledkov pokračovala voľná zábava do neskorých večerných hodín.

Toto športové podujatie sa mohlo uskutočniť aj vďaka finančnej podpore PSK. "Projekt finančne podporilo zastupiteľstvo Prešovského samosprávneho kraja"

Vedenie obce ďakuje všetkým, ktorí prispeli pri organizovaní športového dňa a želá veľa športových zážitkov pri ďalších akciách podobného charakteru

Marián Prokopič, starosta obce

Fotografie z podujatia nájdete vo fotogalérií.

Zoznam aktualít: